dernières nouvelles

« Retour

Amenuveva opgeheven!

Amenuveva Opgeheven - Nieuws06 août

Eind juli hadden we een etentje met het bestuur van Amenuveva. We zijn dankbaar wat er in Togo gerealiseerd werd via deze kleine stichting. Amenuveva werd destijds in het leven geroepen om projecten, die aangedragen werden door onze Gemeente in Togo, te kunnen financieren via een ANBI erkende stichting. De afgelopen jaren zijn er theologische boeken naar Togo gestuurd, er werd een motor aangeschaft voor het Evangelisatie werk, een geluidsinstallatie voor Evangelisatie in de dorpen, er werden kerkgebouwen gebouwd en het toppunt was wel dat we mede dankzij hulp van Amenuveva in een van de dorpen waar onze gemeente kerkplant werk doet een waterpomp hebben kunnen drillen. We willen ook hier het Amenuveva bestuur hartelijk danken voor hun inzet de afgelopen jaren!!


Nu Alex en ik bij UFM aangesloten zijn en we bij hen zowel een support account als een ‘project- account hebben is het niet meer nodig hier een speciale stichting voor te hebben in Nederland. Uiteraard hopen we in de toekomst weer aandacht te kunnen vragen voor projecten van de gemeente in Togo! Maar voor het zover is….bidden we eerst voor mensen die zich willen voegen bij hen die ons, als gezin, financieel steunen. De kerk in Togo en Bijbelschool die Alex hoopt te ontwikkelen kan niets voor ons betekenen op financieel gebied en we zullen dus aangewezen zijn op giften vanuit Nederland en Engeland. Op dit moment komt er ongeveer 30 procent binnen van wat wij maandelijks nodig hebben.

« Retour

Scroll to top